YÜKSEK KALİTEDE HİZMET VE SERVİSLERİN GARANTÖRÜYÜZ

Proda Bilişim ailesi olarak; yüksek teknoloji çözümlerinde danışmanlık ve sizin bir departmanınız olarak çalışır.

Bize Ulaşın
Dökümanlar

Proda Bilişim ailesi olarak; yüksek teknoloji çözümleri ile veri merkezi yönetimi, kurulumu, danışmanlığı, proje çıkartılması gibi konularda hizmet verir ve sizin bir departmanınız olarak çalışır.

Bize Ulaşın
Dökümanlar

Proda Bilişim ailesi olarak; yüksek teknoloji çözümleri ile tüm donanım ihtiyaçlarınızı karşılar sunucu, veriambarı, güvenlik ürünleri gibi neredeyse tüm ürün yelpazesinde marka bağımsız hizmet verir ve sizin bir departmanınız olarak çalışır.

Bize Ulaşın
Dökümanlar

Proda Bilişim ailesi olarak; yüksek teknoloji çözümleri ile profesyonel kadrosu ile Risk yönetim faliyetlerini yerine getirir ve bu konuda tam bir danışmanlık vererek sizin bir departmanınız olarak çalışır.

Bize Ulaşın
Dökümanlar

Proda Bilişim ailesi olarak; isterseniz lisanslı ürünler ile isterseniz no license ürünler ile veriambarını oluşturur gerekli tüm kompnentleri kendi lokal ekibi ile kurar ve desteğini verir.

Bize Ulaşın
Dökümanlar

Proda Bilişim ailesi olarak; yüksek teknoloji çözümleri ile günümüz bilinen tüm bilişim teknolojilerini nolicense servislerde destek, kurulum ve danışmanlık vererek sizin bir departmanınız olarak çalışır. kubernetes, docker, mongo, elasticsearch vb…

Bize Ulaşın
Dökümanlar

Her zaman, Doğru Çözüm İçin Doğru Araçlar.

Bize Ulaşın

Risk Yönetimi

Son dönemde klasik güvenlik önlemlerinin güncel teknolojik tehditleri önlemekte yetersiz kaldığı ve organizasyonların bu tehditlerden kaynaklanan zafiyetlere karşı da savunmasız kaldığını görüyor, buna uygun olarak bilgi güvenliği hizmetleri konusunda danışmanlık hizmetleri sağlıyoruz. Danışmanlık hizmetlerimiz kapsamında Kurum ve Kuruluşların bilgi güvenliğini yönetmesine destek oluyor, süreçlerinin yeni baştan oluşturulmasını sağlıyoruz.

Entegrasyon Çözümleri

Veri merkezlerinin ve veri yoğunluklarının hızla artması, bulut bilişim, sanallaştırma ve benzeri teknolojileri beraberinde getirmiştir. Ağ bileşenleri de bu teknolojik gelişmelere paralel ilerleme göstererek esnek ve kolay yönetilebilir hale gelmektedir. SDN gibi oluşturulan ortak bir dil ile tüm aktif ağ donanımları eskisi gibi donanım bağımlı yaklaşımdan uzaklaşarak merkezi bir yönetim ve planlamaya kavuşmuştur. Böylece oldukça esnek, yönetimi kolay ve performans açısından oldukça verimli ağlar elde edilmiştir.

Kurumsal Çözümler

Sayısallaşma ile hayatımıza giren yenilikler ile birlikte bir dizi farklı ve karmaşık, yeni ve teknolojik olarak da görmeye alışkın olmadığımız türden güvenlik problemleri ile karşı karşıya kalıyoruz. Proda Bilişim olarak çok katmanlı mimarilerde güvenliğin her bir katmanında Kurum ve Kuruluşların ihtiyaçları doğrultusunda memnuniyet sağlayacak uçtan uca, anahtar teslimi, güvenilir, kesintisiz, kaliteli güvenlik çözümleri sunuyoruz.

.

İş Matris’inize Yardımcı Olmak İçin Proda Bilişim Çözümleri

Son kullanıcı deneyimlerinin izlenmesi ve raporlanması.

Alt yapıların izlenmesi ve raporlanması

Veri sözlüğü ve büyük verinin oluşturulması

Docker, Kubernetes, Elasticsearch, Kibana, Hadoop, MongoDB; evet hepsini kurum içinde kullanabilmeniz için gerekli yapıyı kuruyoruz size özel docker ve kubernetes kurabiliyoruz…

İşinizi yüksek kalitede ve en güncel teknolojilere taşıyoruz!

Yenlikçi, sezgisel ve yapay zeka ile güçlendirilmiş.

Hadi Başlayalım